CZ | SK | EN

Senior referent/ka nákupu

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Simply You Pharmaceuticals a.s., společnost působící na českém a evropském trhu, přední výrobce doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Priessnitz, Clavin, ArginMax, Elasti-Q a další, hledá díky pokračující expanzi zkušeného člověka na pozici:

Pracovní náplň:

  • plánování nákupu surovin, polotovarů, hotových produktů
  • realizace objednávek u dodavatelů v tuzemsku a zahraničí
  • zajišťování dopravy dle dodacích podmínek Incoterms
  • zajišťování platebních podmínek
  • zajišťování proclení
  • řešení reklamací

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ,vhodné i pro absolventy VŠ
  • uživatelská znalost MS Office
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou a velmi ceněnou práci – vážíme si Vás, jste pro nás nepostradatelnou součástí týmu
  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení
  • plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou, notebook, mobilní telefon, další firemní benefity

Termín nástupu:

ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov; okres Opava

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: juraj.spevak@simply-you.eu