CZ | SK | EN

Manažer/ka nákupu

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Simply You Pharmaceuticals a.s., společnost působící na českém a evropském trhu, přední výrobce doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Imunit, Priessnitz, Clavin, ArginMax, Cannaderm, Elasti-Q a další hledá díky pokračující expanzi zkušeného manažera na pozici:

Pracovní náplň:

• objednávání / plánování surovin, polotovarů, komunikace s českými i zahraničními dodavateli • operativní komunikace s českými i zahraničními dodavateli • zajišťování dopravy dle dodacích podmínek Incoterms • zajišťování platebních podmínek • zajišťování proclení • řešení reklamací • zajištění zpracování administrativy, reporting

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, pokročilá znalost obchodní angličtiny výhodou • uživatelská znalost MS Office • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti • schopnost efektivního řízení času • zaujetí pro práci a ochota učit se • řidičský průkaz sk. B • vhodné i pro absolventy VŠ

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi
  • perspektivní, zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu dynamické firmy
  • možnost profesního růstu

Termín nástupu:

ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov, okres Opava

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: kariera@simply-you.cz