CZ | SK | EN

Asistent/ka promoakcí

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Společnost Simply You Pharmaceuticals a.s., jedna z nejvýznamnějších farmaceutických společností na trhu a současně výrobce i distributor kvalitních doplňků stravy a kosmetiky, která má v portfoliu značky jako Priessnitz, Dr. Weiss, Ocutein, Swiss, Imunit, Cannaderm, Vlasové hnojivo, Hemostop, DIAMizin Gurmar a další, hledá kandidáta/kan­didátku na pozici:

Pracovní náplň:

  • koordinace promoakcí ve spolupráci s projektovým manažerem
  • administrativní úkony a pravidelné výkazy spojené s promoakcemi
  • komunikace s promotéry na lékárnách, obchodním a marketingovým týmem
  • zpracování dat a evidence smluvních i produktových náležitostí
  • příprava porad a školení
  • zpracování prodejních dat
  • administrativní podpora obchodního ředitele společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost práce v programu Excel (práce na PC)
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost logického a analytického uvažování výhodou
  • zodpovědnost, preciznost, příjemné vystupování, pozitivní myšlení, iniciativu
  • časovou flexibilitu, týmového ducha
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve farmaceutické společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • komplexní zaškolení
  • příjemný a profesionální kolektiv
  • možnost profesního růstu
  • odměny v závislosti na přístupu a výsledcích
  • firemní benefity

Termín nástupu:

leden 2020 nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov, okres Opava

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na petra.hemzalova@simply-you.eu