CZ | SK | EN

Marketingový/á asistent/ka

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Simply You Pharmaceuticals a.s., společnost působící na českém a evropském trhu, přední výrobce doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Cannaderm, Imunit, Priessnitz, Clavin, ArginMax, Elasti-Q a další hledá posilu na pozici:

Pracovní náplň:

  • spolutvorba a řízení finančních plánů a rozpočtů svěřených produktů
  • spoluřízení všech prvků marketingového mixu s důrazem na produktovou a komunikační část
  • realizace dohodnutých marketingových a obchodních strategií svěřených produktů

Požadujeme:

  • zodpovědnost, pracovitost, samostatnost, kreativitu, pozitivní myšlení, iniciativu, časovou flexibilitu, velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti
  • výhodou jsou znalosti / zkušenosti z marketingu, ideálně v rychloobrátkovém sektoru
  • SŠ/VŠ vzdělání, znalost MS Office, ŘP sk. B, anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • zodpovědnou, zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu dynamické společnosti
  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi
  • plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou, notebook, mobilní telefon, cílené vzdělávání a další firemní benefity

Termín nástupu:

IHNED nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov, okres Opava

V případně zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: kariera@simply-you.eu