CZ | SK | EN

*Online marketing specialista

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Mentholka, DonnaHAIR, Stopkašel, Ocutein, Priessnitz, Elasti-Q, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další…

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za správu a rozvoj online marketingových aktivit našich značek, webů a e-shopů
  • koordinace příp. správa a vyhodnocování PPC kampaní, email marketing, sociální sítě, SEO, Google Analytics atd.
  • spolupráce a intenzivní komunikace s kolegy (marketingovými / produktovými manažery) i s externími dodavateli a agenturami

Požadujeme:

  • prokazatelné znalosti a doložitelné výsledky v online marketingu
  • samostatnost, kreativitu, pozitivní myšlení, iniciativu, časovou flexibilitu, velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti
  • SŠ/VŠ vzdělání, znalost MS Office, ŘP sk. B, anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • zodpovědnou, zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu dynamické společnosti
  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi
  • plný úvazek s pružnou pracovní dobou, osobní automobil, notebook, mobilní telefon, cílené vzdělávání, další firemní benefity.

Termín nástupu:

IHNED nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov, okres Opava

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: kariera@simply-you.cz