CZ | SK | EN

Office Manager/ka – vedoucí oddělení

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Mentholka, DonnaHAIR, Stopkašel, Ocutein, Priessnitz, Elasti-Q, Clavin, ArginMax, Ive, Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další…

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za vedení týmu
  • zodpovědnost za personální otázky, motivaci a hodnocení svého týmu
  • informační a systémová podpora týmu
  • úzká spolupráce s managementem společnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • tvorba reportů a statistik
  • zajišťování výběrových řízení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express), Internet – podmínkou
  • dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti
  • zodpovědnost, samostatnost, preciznost, příjemné vystupování, pozitivní myšlení, iniciativu, časovou flexibilitu
  • manažerské dovednosti – zkušenosti s úspěšným vedením týmu lidí
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič/ka
  • anglický jazyk – výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v mladém kolektivu dynamické firmy s rozmanitou prací
  • získání odborné praxe a pracovních zkušeností
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi
  • plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou
  • možnost profesního růstu
  • atraktivní benefity

Termín nástupu:

Ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov, okres Opava

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: sara.vahalikova@simply-you.eu