CZ | SK | EN

Promotérka/promotér s aktivním prodejem

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Společnost Simply You Pharmaceuticals, a.s., jedna z nejvýznamnějších farmaceutických společností na trhu a současně výrobce i distributor kvalitních doplňků stravy a kosmetiky, která má v portfoliu značky jako Priessnitz, Dr. Weiss, Da Vinci, Swiss, Imunit, Cannaderm, Vlasové hnojivo, Hemostop, Clavin, ArginMax, DIAMizin Gurmar a další, chce posílit svou pozici jednoho z lídrů na českém trhu a hledá na dlouhodobou celoroční spolupráci kandidátku/kan­didáta na pozici:

Pracovní náplň:

  • aktivní oslovování zákazníků s cílem prodeje prezentovaných produktů zákazníkům
  • prezentace produktů zákazníkům včetně realizace ochutnávek a vyzkoušení produktů (vůně, konzistence apod.)
  • podpora prodeje formou dárků za nákup

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • výborné prezentační schopnosti
  • spolupráci na min. 12 pracovních dnů v měsíci
  • ŘP skup. B
  • vlastní auto k možnosti přepravy v rámci svěřeného regionu (kilometry jsou propláceny)

Nabízíme:

  • samostatnou práci se zajímavými produkty
  • příjemné pracovní prostředí (lékárny, zdravé výživy)
  • dlouhodobou celoroční spolupráci (promoakce se konají každý den, během celého roku)
  • vlastní výběr pracovních dnů

Termín nástupu:

dohodou

Místo pracoviště:

Hledáme hostesky pro kraje: Plzeňský, Karlovarský, Středočeský, Jihočeský, Ústecký, Vysočina

Typ pracovního poměru: práci na ŽL/ dohoda (vhodné pro ty, kteří nemohou/nechtějí pracovat celý měsíc a touží po kontaktu s lidmi). V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis společně se svou fotografií na adresu petra.hemzalova@simply-you.eu