CZ | SK | EN

Promotérka/promotér

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Společnost Simply You Pharmaceuticals, a.s., jedna z nejvýznamnějších farmaceutických společností na trhu a současně výrobce i distributor kvalitních doplňků stravy a kosmetiky, která má v portfoliu značky jako Priessnitz, Dr. Weiss, Da Vinci, Swiss, Imunit, Cannaderm, Vlasové hnojivo, Hemostop, Clavin, ArginMax, DIAMizin Gurmar a další, chce posílit svou pozici jednoho z lídrů na českém trhu a hledá na dlouhodobou celoroční spolupráci kandidátku / kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:

  • přímá komunikace se zákazníky v lékárnách a zdravých výživách
  • realizace a aktivní činnost při promo-akcích

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • spolehlivost
  • příjemné vystupování
  • ŘP skup. B
  • vlastní auto k možnosti přepravy v rámci svěřeného regionu (kilometry jsou propláceny)

Nabízíme:

  • vlastní výběr pracovních dnů
  • dlouhodobá celoroční spolupráce (promoakce se konají každý den a během celého roku)
  • atraktivní, samostatnou práci se zajímavými produkty farmaceutické společnosti

Termín nástupu:

dohodou

Místo pracoviště:

Hledáme hostesky pro kraje: Plzeňský, Jihomoravský, Karlovarský, Středočeský, Jihočeský, Ústecký

Typ pracovního poměru: práci na ŽL/ dohoda (vhodné pro ty, kteří nemohou/nechtějí pracovat celý měsíc a touží po celodenní kontaktu s lidmi). V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis společně se svou fotografií na adresu jaroslav.uhlarik@simply-you.eu .