CZ | SK | EN

*Skladník / skladnice

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu, jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Mentholka, DonnaHAIR, Stopkašel, Ocutein, Priessnitz, Clavin, ArginMax, Ive, Gurmar, Pssst, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další hledá kandidáta / kandidátku na pozici

Skladník / skladnice

Pracovní náplň:

  • příjem a výdej zboží
  • příprava zboží pro odběratele
  • vstupní kontrola zboží
  • monitoring skladových zásob a skladu
  • řešení reklamací
  • administrativa, tisk dodacích listů a faktur

Požadujeme:

  • minimálně výuční list, maturita výhodou
  • uživatelská znalost MS Office, Excel, Word
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost samostatného úsudku
  • zaujetí pro práci a ochota učit se
  • výhodou řidičský průkaz sk. B či průkaz na VZV
  • spolehlivost a poctivost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu
  • perspektivní a dlouhodobou spolupráci

Termín nástupu:

ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

Šenov u Nového Jičína

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: marek.juros@simply-you.cz