CZ | SK | EN

Samostatný/samostatná referent/ka nákupu

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Simply You Pharmaceuticals a.s., společnost působící na českém a evropském trhu, přední výrobce doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků, v jejímž portfoliu jsou značky jako, Ocutein, Donna Hair, Hemostop, Stopkašel, Clavin, Priessnitz, Elasti-Q, ArginMax, Mentholka, Thermolka, Ive, Cannaderm, Neospan, a další, hledá kandidáta/kan­didátku na pozici:

Pracovní náplň:

  • objednávání / plánování surovin, polotovarů, komunikace s českými i zahraničními dodavateli
  • operativní komunikace s českými i zahraničními dodavateli
  • zajišťování dopravy dle dodacích podmínek Incoterms
  • zajišťování platebních podmínek
  • zajišťování proclení
  • řešení reklamací
  • zajištění zpracování administrativy, reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou
  • uživatelská znalost MS Office,
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost efektivního řízení času
  • zaujetí pro práci a ochota učit se
  • řidičský průkaz sk. B
  • vhodné i pro absolventy VŠ

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, mezinárodně působící společnosti
  • pracovní poměr na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou
  • po zapracování možnost částečné home office
  • služební automobil i k možnému soukromého využití
  • příležitost osobního a profesního růstu
  • atraktivní benefity
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou a různorodou práci
  • přátelský a týmový kolektiv
  • slevu na firemní výrobky

Termín nástupu:

ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov; okres Opava

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: kariera@simply-you.cz