CZ | SK | EN

PR REDAKTOR/KA

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Cannaderm, Priessnitz, Elasti-Q, Clavin, ArginMax, Mentholka, Thermolka, Gurmar DIAMizin, Imunit, Ive, Dr.Weiss a další hledá kandidáta / kandidátku na pozici:

Pracovní náplň:

  • příprava PR výstupů a reklamních článků
  • gramatické a stylistické korektury
  • propagace produktů na webových stránkách
  • organizace eventů a firemních akcí
  • příprava prezenterů a katalogů
  • administrativní práce
  • úzká spolupráce s grafickým oddělením, příprava podkladů pro marketingové oddělení

Požadujeme:

  • min. SŠ, popřípadě VŠ vzdělání nejlépe humanitního směru
  • alespoň základní praxe v oboru PR anebo v médiích
  • výborná znalost českého jazyka a schopnost aktivně s ním pracovat
  • velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti
  • velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet, PowerPoint)
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • zodpovědnost, spolehlivost, iniciativu, časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • zodpovědnou, zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu dynamické společnosti
  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi
  • možnost profesního růstu
  • plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou, notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravu a další firemní benefity.

Termín nástupu:

dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov, okres Opava

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: katerina.kriegischova@simply-you.eu