CZ | SK | EN

Finanční účetní

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Simply You Pharmaceuticals a.s., společnost působící na českém a evropském trhu, přední výrobce doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Imunit, Priessnitz, Clavin, Corectia, ArginMax, Elasti-Q a další hledá díky pokračující expanzi zkušeného manažera na pozici:

Pracovní náplň:

  • zpracování svěřených účetních případů (účtování závazků, pohledávek, bank)
  • zpracování INTRASTAT
  • zpracování statistických výkazů
  • příprava podkladů pro reporting vedení společnosti
  • spolupráce na závěrkových operacích

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost účetní, daňové problematiky a příslušné legislativy, schopnost fyzicky účtovat
  • znalost účtování v cizí měně
  • přesnost, důslednost, samostatnost, pozitivní myšlení, iniciativu, analytické schopnosti, schopnost týmové spolupráce
  • vysoké pracovní nasazení
  • SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office, ŘP sk. B, anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v mladém kolektivu dynamické firmy
  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi

Termín nástupu:

IHNED nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov, okres: Opava

V případně zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na kariera@simply-you.eu.