CZ | SK | EN

Asistent/ka vedení společnosti

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Simply You Pharmaceuticals a.s., přední výrobce doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků, společnost působící na českém a evropském trhu, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Imunit, Priessnitz, Clavin, Dr. Weiss, Cannaderm, ArginMax, Elasti-Q a další hledá posilu na pozici:

Pracovní náplň:

  • administrativní práce
  • kontroly lékáren ČR
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
  • příprava, tvorba přehledů prodejních dat, marketingových podkladů, ekonomických analýz a marketingových průzkumů
  • zajišťování výběrových řízení, assessment center
  • kompletní administrativní a organizační podpora vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • aktivní přístup, rád/a se učíte novým věcem
  • jste důsledná/ý a za svoji práci umíte přijmout osobní odpovědnost
  • práci s MS Office máte v malíčku
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou
  • možnost profesního růstu
  • atraktivní benefity – notebook, mobilní telefon a další
  • motivující mzdové ohodnocení
  • přátelský a týmový kolektiv
  • sleva na firemní výrobky

Termín nástupu:

Ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

Vítkov, okres Opava

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: sara.vahalikova@simply-you.eu